O nás


Společnost GABLE s.r.o. se od svého vzniku v roce 1994 zaměřila na poskytování komplexního portfolia služeb souvisejících s prodejem nemovitostí a jejich správou. Důvěru klientů jsme si získali zejména seriozním a kvalifikovaným servisem.

Zajišťujeme jak prodej novostaveb, kdy jsme realizovali v posledních 10 letech prodej více než 350 bytů ve Vestci a ve Zbuzanech, ale také prodej starších bytů. Specializujeme se na oblast Prahy – západ, ale jsme schopni zajistit prodej nebo pronájem nemovitosti na celém území ČR. Pro naše klienty také nabízíme výkup nemovitostí, kdy klient může obdržet kupní cenu během několika dní.

Prodej bytů pro naše klienty realizujeme prostřednictvím inzerce a také z naší databáze klientů. V rámci našich služeb pro vás mimo standardní služby, jako je sepsání smluv a předání bytu, zajistíme všechny návazné služby spojené s prodejem jako je zajištění financování, úschova kupní ceny a jednání s katastrálním úřadem.

V oblastní správy nemovitostí v současné době spravujeme v lokalitách Vestec a Zbuzany přes 350 bytů a více než 100 garáží. Pro naše klienty zajišťujeme veškeré služby spojené s provozem jejich nemovitosti, včetně zajištění navazujících služeb, jako je například připojení na internet prostřednictvím společnosti www.accidis.cz

Aktuální nabídku nemovitostí najdete na stránkách reality.idnes.cz, v případě, že nenajdete vhodnou nemovitost v aktuální nabídce, můžete nás kontaktovat s vaším požadavkem a naše společnost se pokusí vám ideální nemovitost na trhu vyhledat.

Věříme, že z naší nabídky služeb a nemovitostí si vyberete pro vás tu nejlepší.